W(розчиненої речовини) = 5%, m(р-ну) = 20мл, Р(р-ну)=1г/мл. знайти m(розчиненої речовини)пжжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Беньковский Андрей.

Дано:

ω(розчиненої речовини) = 5% або 0,05

V(р-ну) = 20мл

ρ(р-ну)=1г/мл

Знайти:

m(розчиненої речовини)-?

Розв'язок.

m(р-ну) = V(р-ну) · ρ(р-ну)= 20 мл·1 г/мл = 20 г

m(розчиненої речовини) = m(р-ну)·ω(розчиненої речовини)

m(розчиненої речовини) = 20 г*0,05= 1 г

Відповідь: 1 г