Обчислити теоретичні вихід оцтовоетилового ефіру якщо при взаємодії 92 г спирту у вор. 112г ефіру


Ответы на вопрос

Отвечает Богунова Анастасия.

CH3COOH + C2H5OH (t)= CH3COOC2H5 + H2O

92/46 = x/88

x = 176 г

ŋ(CH3COOC2H5)= (112/176)*100% = 63.64%