ДАЮ 60 БАЛІВ!!! При взаємодії етилового спирту з етановою кислотою добули 15 моль оцтовоетилового

естеру. Яку масу 90% розчину спирту використали для реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Назарова Марина.

C2H5OH+CH3COOH--->CH3COOC2H5+H2O

m(C2H5OH)=12*46=552г (прореагувало)

m(розчину)=552*100/90=613 г

Ответ 613 г розчину.