Обчисліть об'єм карбон (IV) оксиду , який утворюється при згорянні 37 л пентану.​


Ответы на вопрос

Отвечает Линник Кирилл.
C5H12 + 8O2 → 5CO2 + 6H2O

Використавши закон об'ємних співвідношень, складаємо пропорцію:

37 / 1 = X / 5

X = 37 × 5 / 1 = 185 л

Відповідь: V (CO2) = 185 л.