обчислить масу кальцій карбонату, яку необхідно піддати термічному розкладу для добування карбон

(4) оксиду об'ємом 3,36 л ПОМОГИТЕ С ЭТОЙ ЗАДАЧЕЙ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Александра.

CaCO3 (t)= CaO + CO2

3.36/22.4 = x/100

x = 15 г