Обчисліть об'єм водню, що виділився від взаємодії калію масою 3,9 г з водою (н.у). Реакція

відбувається за рванянням: 2K+2H2O—2KOH+H2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тагирова Айгузель.

Ответ:

2.24мл

Объяснение:

VH2=mK/MK×VmН2=3.9/39×22.4=

2.24мл