Обчисліть і вкажіть об’єм кисню (л) (н. у.), який витратиться на спалювання 6 л метану


Ответы на вопрос

Отвечает Максимова Алена.
CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

6 / 1 = X / 2

X = 6 × 2 / 1 = 12 л

Відповідь: V (O2) = 12 л.