Обчисліть об'єм кисню (н. у) який витратитть я на згоряння метану об'ємом 11,2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гусейханов Артур.
CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O

11,2 / 1 = X / 2

X = 11,2 × 2 / 1 = 22,4 л