Для кількісного визначення етену в суміші, що складається з етену та етану, витратили бромну воду

масою 200г, у якій масова частка брому 8%. Обчисліть масу етену у суміші

Ответы на вопрос

Отвечает Кньовець Женя.

Дано:

(H2C=CH2; H3CCH3)

m(Br2*H2O)= 200 г

W(Br2) = 8%

m(H2C=CH2) ?

1. Найдём 8% от 200 г:

(200/100)*8 = 16 г

2. H2C=CH2 + Br2 = H2CBrCH2Br

16/160 = x/28

x = 2.8 г

Ответ: в смеси было 2.8 грамм этена.