Яка з молекул важче: C12H22O11 або C6H6Cl6​


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Mr(C12H22O12)=12Ar(C)+22Ar(H)+11Ar(O)= 12*12+ 22*1+ 11*16=144+22+171=144+193=337

Mr(C6H6Cl6)=6Ar(C)+6Ar(H)+6Ar(Cl)=6*12+6*1+6*35=72+6+210=288

звідси маємо, що молекулa C12H22O11 важча