Газова суміш складається з азоту, вуглекислого газу і сульфур ІV) оксиду, об'ємн яких відповідно

відносяться як 2:4 :6 Обчисліть відносну густину суміші за киснем.

Ответы на вопрос

Отвечает Каткова Станислава.

D "O2" = m(суміші) / М(О2).

m(N2) = 2 * 28 = 56 г

m (CO2) = 4 * 44 = 176 г

m (SO2) = 64 * 6 = 384 г

m (суміші) = 56 + 176 + 384 = 616 г

D "O2" = 616/32=19.25