Алкін кількістю речовини 0,02 моль має масу 2,2 г. Встановіть формулу цієї сполуки Допоможіть,

будь ласка, хто знає)

Ответы на вопрос

Отвечает Попович Артур.

Ответ:

С8Н14

Объяснение:

1)М(алкина)=m/n=2.2/0.02=110г/моль

М(С8Н14)=12×8+1×14=110г/моль