До 80 г соляноі кислоти з масовою часткою хлорводню 8% долили 20 мл води. Визначтe масову частку

хлорводню в новому розчині. Чeрeз дано будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Жолдасова Алби.

Ответ:

M(вещества)=80*0,08=6,4 г

n(H₂O)=0,02:22,4=0,001 моль

m(H₂O)=0,001*18=0,02 г

m(раствора)=80+0,02=80,02 г

W(HCl)=6,4:80,02=0,079 или 79%