Обчисліть кількість молекул які містяться у гідроген сульфіді H2S масою 68 г. срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Амина.

Ответ: 1,204*10²⁴ молекул

Дано:

m(H₂S) = 68 г

N - ?

Объяснение:

N = n*N(A)

N(A) = 6.02*10²³ моль⁻¹

М(H₂S) = 34 г/моль

n(H₂S) = m(H₂S)/M(H₂S) = 68 г/34 г/моль = 2 моль

N = 2 моль*6,02*10²³ моль⁻¹ = 1,204*10²⁴ (молекул)

Відповідь: 1,204*10²⁴ молекул

Отвечает Олухова Вика.

m(H2S)= 68 г

n(H2S)= 68/34 = 2 моль

N(H2S)= n*Na = 2 * 6.02 * 10²³ = 12.04 * 10²³ молекул.