Напишіть термохімічне рівняння горіння водню, якщо відомо, що під час згоряння водню масою 2г

виділчетьсч 285,9 лДж теплоти

Ответы на вопрос

Отвечает Зотеев Денис.

Ответ:

2H2+O2=2H2O+571,8кДж

Объяснение:

2H2+O2=2H2O+571,8кДж

n(H2)=m/M=2г/2г/моль=1моль

Q=q*2=285,9*2=571,8кДж