Молекулярна маса одного з гомологів метану - 128 г/моль а)Установіть його формулу б)Обчисліть

густину його випарів з киснем

Ответы на вопрос

Отвечает Филютич Арина.

Ответ:

C9H11

4

Объяснение:

a) M(CxH(2x+2))=128=12x+2x+2

14x=126

x=9

C9H11

б) d=M(C9H11)/M(O2)=128/32=4