Для чарівного зілля Гаррі Поттеру потрібно взяти 7 моль сірководню,допоможіть обчислити необхідні

масу та об'єм газу?

Ответы на вопрос

Отвечает Щепаняк Анастасія.

Відповідь:

m-238г

V=156,8л

Пояснення:

Формула сірководню H2S. Його молярна маса М=1*2+32=34 г/моль.

m=v*M , тому m= 7*34 = 238г . Об'єм  газу (за н.у.) буде рівний V= 7*22,4 = 156, 8л