за нормальних умов 15 грам невідомого газу x займає об'єм 16 літрів. Обчисліть відносну густину

цього газу за He .

Ответы на вопрос

Отвечает Книжников Костя.

Ответ:

5,25

Объяснение:

густина р= m\V=15\16=0,94

Mr=Vm*p

Mr(газу)=22,4*0,94=21

Dне(газу)=21\4=5,25