Обчисліть кількість молекул і атомів у N2O3 кількістю речовини два моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Птицын Коля.

N=n×Na=2моль×6,02×10^23=12,04×10^23 частиц.

Na=6,02×10^23 частиц.