Яка мама кальцій оксиду кількістю речовини 0,6 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Таценко Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(CaO) = 0,6 моль

М(СаО) = 56 г/моль

Найти

m(CaO) = n * M = 0,6 * 56 = 33,6 г