Після взаємодії етанової кислоти масою 30 грам із магній оксидом утворились магній ацетат і вода.

Яка їх загальна маса?

Ответы на вопрос

Отвечает Шергунова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

     30 г                                             Х г                       Х г

  2CH3-COOH    +    MgO   ->   (CH3COO)2Mg   +   H2O

n=2 моль                                  n=1 моль                  n=1 моль

М=60 г/моль                         М = 142 г/моль          М = 18 г/моль

m=120 г                                  m=142 г                     m=18 г

30 г   СН3СООН    -   Х г   (CH3COO)2Mg

120 г  СН3СООН   -  142 г  (CH3COO)2Mg

m(CH3COO)2Mg = 30 * 142 / 120 = 35,5 г

30 г   СН3СООН    -   Х г    Н2О

120 г  СН3СООН   -   18 г   Н2О

m(H2O) = 30 * 18 / 120 =4,5 г