Обчислити число молекул та атомів сульфур (VI) оксид об'ємом 5.6л(н.у)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волошин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(SO3) = 5,6 л

Vm=22,4 л/моль

Na = 6*10²³ 1/ молекул

Найти

N(SO3)

n(SO3) = V / Vm = 5,6 / 22,4 = 0,25 моль

N(SO3) = Na *n = 6*10²³ * 0,25 = 1,5 *10²³ молекул