Обчисліть кількість речовин що містяться у 18 г етану


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(C2H6) = 18 г

М(С2Н6) = 30 г/моль

Найти

n(C2H6)

n(C2H6) = m / М = 18 / 30= 0,6 моль