Обчисліть відносну густину метану (CH4) за воднем і за повітрям.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шуст София.

Ответ:

Mr орг. реч. = D (повітря) на 29 (маса поітря)

Mr = 12 + 4 = 16 г

D (пов) = 29 / 16 = 1,8