Який об'єм вуглекислого газу утвориться внаслідок спалювання порції етину, що містить 9,03 . 10^23

молекул цієї речовини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кёниг Владислав.

Ответ:

V(CO2) = 67,2 л

Объяснение:

Дано :

N(C2H2) = 9,03*10^23 молекул

Найти :

V(CO2) - ?

2 C2H2+5 O2 = 4 CO2+2 H2O

1) n(C2H2) = N/Na

Na = 6.02*10^23

n(C2H2) = 9.03*10^23/6.02*10^23 = 1.5 моль

n(C2H2) = 1,5 моль

2)  1,5 моль        n(CO2)

                      =                    =>

        2                     4

n(CO2) = 3 моль

3) V(CO2) = n*Vm

Vm = 22,4 л/моль

V(CO2) = 3 моль * 22,4 л/моль = 67,2 л

V(CO2) = 67,2 л

Ответ : V(CO2) = 67,2 л