Обчисліть масу флурену С60 кількістю речовин 0.5 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Объяснение:

Дано:

n(C6O)=0,5 моль

_______________

m(C6O)=?

Розв'язання:

m=n×M

m=0,5 моль

М(C6O)=12×6+16=88

m(C6O)=0,5моль×88г/моль=44 г

Відповідь: 44 г