Яка кількість речовини міститься у 6 г вуглецю


Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(C)= 6 г

M(C) = 12 г/моль

Найти

n(C)

n(C) =m / M = 6 / 12 = 0,5 моль