Обчисліть об'єм (л) гелію (н. у.) кількістю речовини 10 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Низаметдинов Артём.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(He) = 10 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(He)

V(He) = Vm * n = 22,4 * 10 = 224 л