обчислити практичний вихід продукту реакції Fe2o3 якщо відомо що відносний вихід продукту реакції

становить 90% а для реакції взяли 200кг Fe(OH)3

Ответы на вопрос

Отвечает Ерошкина Александра.

Ответ:

дано

m(Fe(OH)3) = 200 kg

η(Fe2O3) = 90%

--------------------------

m(Fe2O3)-?

2Fe(OH)3--t-->Fe2O3+3H2O

M(Fe(OH)3) = 107 kg /kmol

n(Fe(OH)3) = m/M = 200 / 107 = 1.87 kmol

2n(Fe(OH)3) = n(Fe2O3)

n(Fe2O3) = 2*1.87 = 3.74 kmol

M(Fe2O3) = 160 kg /kmol

m( теор Fe2O3) = n*M = 3.74 * 160 = 5984 kg

m прак (Fe2O3) = 5984 * 90% /100%  = 5385.6 kg

ответ 5385.6 кг

Объяснение: