Який об'єм хлороводню, за нормальних умов, може приєднати бутен, масою 11,2 г


Ответы на вопрос

Отвечает Скачедуб Виктория.

Ответ:

Объяснение:

        11,2 г                          Хл

  CH3-CH2-CH=CH2   +   HCl   ->   CH3-CH2-CH(Cl)-CH3

n=1 моль                            n=1 моль

М=56 г/моль                    Vm=22,4 л/моль

m=56 г                                V = 22,4 л

11,2 г  С4Н8   -   Х л   HCl

56 г   С4Н8   -   22,4 л  HCl

V(HCl) = 11,2 * 22,4 / 56 = 4,48 л