Укажіть об’єм водню (н.у.), який витратиться на гідрування 0,75 моль метаналю?


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Лёша.

Ответ:

Пишемо реакцію.

CH3COH + H2 = CH3CH2OH

За рівняння реакції кількості речовин у всіх однакові, значить водню треба так само 0,25 моль. Рахуємо його об'єм

V = n * Vm = 0,75* 22,4 = 16,8 л