7г певної речовини розчинили у 34г спирту. Визначіть масову частку розчиненої речовини в розчині.​


Ответы на вопрос

Отвечает Замлелова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 7 г

m(р-ля) = 34 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 7 + 34 = 41 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 7 / 41  *100% =17 %