1. Обчисліть масу цукру і води, необхідну для приготування розчину масою 250г з масовою часткою

розчиненої речовини 20%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Горковенко Виктория.

Ответ:

маса цукру = 50 г, маса води = 200 г

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=250 г

W(цукру) = 20% = 0,2

Знайти:

m(цукру)-?

m(води)-?

Розв'язання:

m(цукру) = W(цукру)*m(р-ну) = 0,2*250 = 50 г

m(води) = m(р-ну) - m(цукру) = 250 г - 50 г = 200 г