Обчисліть кількість молекул та масу нітроген(2) оксиду кількістю речовини 0,25 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Гомбоева Арина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(NO) = 0,25 моль

М(NO) = 30 г/моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

m(NO)

N(NO)

m(NO) = n * M = 0,25 *30 = 7,5 г

N(NO) = Na *n = 6*10²³ * 0,25 = 1,5 *10²³ молекул