2. Обчисліть масу й об'єм (н.у.) повітря, яке витрачається на спалю-вання етану масою 90 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунькова Дашулька.

Ответ:

Объяснение:

    90 г             Х г,Х л

  2C2H6     +      7O2    =     4CO2    +     6H2O

n=2 моль             n=7 моль

М=30 г/моль      Vm=22,4 л/моль

m=60 г                V = 156,8 л

90 г  С2Н6  -  Х л  О2

60 г C2H6  -  156,8 л О2

V(O2) = 90 * 156,8 / 60 =235,2 л

n(O2) = V/Vm = 235,2 / 22,4 =10,5 моль

m(O2) = n * M = 10,5 * 32 =336 г