Обчисліть об’єм водню, який виділиться при взаємодії алюмінію з розчином хлоридної кислоти масою

365 г з масовою часткою кислоти 10 %

Ответы на вопрос

Отвечает Шейхов Касымхан.

Ответ:

дано

m(ppa HCL) = 365 g

W(HCL) = 10%

+Al

-------------------------

V(H2)-?

m(HCL) = 365 * 10% / 100% = 36.5 g

2Al+6HCL-->2AlCL3+3H2

M(HCL) = 36.5 g/mol

n(HCL) = m/M = 36.5 / 36.5 = 1 mol

6n(HCL) = 3n(H2)

n(H2) = 3*1 / 6 =  0.5 mol

V(H2) = n*Vm =0.5 * 22.4 = 11.2 L

ответ 11.2 л

Объяснение: