Кількість речовини магній оксиду становить 0,3 моль, яка маса цієї речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметжан Улжан.

Відповідь:

m(MgO) = 12 г

Пояснення:

m(MgO) = n(MgO) * Mr(MgO)

Mr(MgO)= Ar (Mg) + Ar(O)

Mr(MgO)= 24+16=40 г/моль

m(MgO) = 0,3 моль * 40 г/моль = 12 г