Який об'єм водню можна отримати реакцію натрію 270,6 технічного етанолу.Масова частка домішок в

етанолі становить 15%1.Обчіслюємо масу спирту в технічному пріпараті 2.Знаходімо Кількість Речовини етанолу 3.Рівнняня Реакції та Здійснюємо розрахунки 4.Обчіслюємо обєм водню - V = n × Vm Формули которие треба іспользівать

Ответы на вопрос

Отвечает Марчукевич Саша.

Ответ:

дано

m техн(C2H5OH) = 270.6 g

W(прим ) = 15%

------------------------

m(C2H5OH)-?

V(H2)-?

n(C2H5OH)-?

масса чистого спирта равна

m(C2H5OH) = 270.6 - (270.6 * 15% / 100%) = 230 g

M(C2H5OH) = 46 g/mol

n(C2H5OH) = m/M = 230 / 46 = 5 moll

2C2H5OH+2Na-->2C2H5ONa+H2

2n(C2H5OH) = n(H2)

n(H2) = 5*1 / 2 = 2.5 mol

V(H2) = n*Vm = 2.5 * 22.4 = 56 L

ответ 230 г , 5 моль , 56 л

Объяснение: