Напишіть рівняння реакцій між киснем і речовинами: Zn, Fe(II), Cu, K, NH3, C, Ba, Al, CS2, H2S, Na.


Ответы на вопрос

Отвечает Жариков Даня.

Ответ:

Zn+O2=ZnO2

Zn+H2=ZnH2

fe+o2=2FeO

2Fe+H2=2FeH

2Cu+O2=2Cuo

Cu+H2=CuH2

K+O2=K2O

2K+H2=2KH

Cs+O2=CO2+SO2

Cs+H2=H2S+CH4

H2S+O2=SO2+H2O

4Na+O2=2Na2O

Na+H2=2NaH