Яка масова частка солі в розчині, якщо його маса становить 80 г, а маса розчинної солі - 4 г?


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Эдем.

Ответ:

5%

Объяснение:

є така формула: w=(маса розчиненої речовини/маса розчину)*100%

w(солі)= (4г/80г)*100%=0,05*100%= 5%