Обчисліть масу суміші що містить 0,25 моль олеїнової та 0,4 моль стеаринової кислот


Ответы на вопрос

Отвечает Мукомел София.

Ответ:

184,1 г

Объяснение:

m=n*M, Mr=M

Масса олеиновой кислоты:

n=0,25 моль

М(C₁₇H₃₃COOH)=12*17+34+12+16*2=282 г/моль

m(C₁₇H₃₃COOH)=0,25*622=70,5 г

Масса стеариновой кислоты:

n=0,4 моль

M(С₁₇Н₃₅COOH)=12*17+36+12+16*2=284  г/моль

m(С₁₇Н₃₅COOH)=0,4*284=113,6 г

Масса смеси = 70,5+113,6=184,1 г