У воді масою 80 г розчинили 5 г ортофосфатної кислоти. Обчисли масову частку (%) ортофосфатної

кислоти в отриманому розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Тулупова Юля.

Відповідь:

m(р-ну)=80+5=85г

w=5*100/85=5,9%

Пояснення: