ХІМІЯ ( терміново )Яка маса води утвориться при згорянні водню об'ємом 112 л?​


Ответы на вопрос

Отвечает Коптина Софья.

Ответ:90Г

Объяснение:

2Н2+О2=2Н2О

112/44.8=Х/36

Х=112*36/44.8

Х=90Г