Встанови масову частку калій гідроксиду в розчині масою 87г,якщо маса розчиненої речовини-30г ЗА

ОТВЕТ 35 БАЛЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

34,48%

Объяснение:

w=m(речовини)/m(розчину)*100%=30/87*100%=34,48%

w-масова частка