яка маса алюмінію вступить в реакцію з хлоридною кислотою, як цо при цьому утвориться 13,35 г

алюміній хлориду

Ответы на вопрос

Отвечает Манойлова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

  Х г                                             13,35 г

  2Al           +         6HCl     =      2AlCl3    +    3H2

n=2 моль                                 n=2 моль

М=27 г/моль                           М = 133,5 г/моль

m=54 г                                      m =267 г

Х г  Al   -    13,35 г  AlCl3

54 г Al   -   267 г   AlCL3

m(Al) = 54 * 13,35 / 267 = 2,7 г

Отвечает Спартак Анастасия.

Ответ:

m(Al) = 54 * 13,35 / 267 = 2,7 г

Объяснение: