Визначте масу солі, що утворюється внаслідок взаємодії літій гідроксиду масою 54 г з розчином

бромідної кислоти. * ДАЮ 15 БАЛІВ!​

Ответы на вопрос

Отвечает Малиновская Анастасия.

LiOH+HBr=LiBr+H2O

n(LiOH)=m(LiOH)/M(LiOH)=2,25 моль

n(LiOH)=n(LiBr)

m(LiBr)=n(LiBr)*M(LiBr)=197,75г