До 300 грамів, водного розчину цукру з масовою часткою розчиненої речовини 15% додали 100 грамів

води. Обчислити масову частку цукру в розчині, який утворився.

Ответы на вопрос

Отвечает Ларин Алексей.

Ответ:

m(цукру)=0.15*300=45 грам (маса цукру в першому розчині)

Маса нового розчину =300+100= 400 грам

w=45/400=0.1125 або 11,25 %

Объяснение: