Обчисліть, коли утвориться більше водню: у результаті взаємодії сульфатної кислоти з магнієм масою

10 г чи з цинком масою 10 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

n(Mg) = m(Mg) / M(Mg) = 10/24 = 0,417 (моль)

по уравнению реакции: n(H2) = n(Mg) = 0,417 (моль)

Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2

n(Zn) = m(Zn) / M(Zn) = 10/65 = 0,154 (моль)

по уравнению реакции: n(H2) = n(Zn) = 0,154 (моль)

При взаимодействии с 10 г магния выделяется больше водорода

Объяснение: