Допоможіть будь ласка потрібно до 19:00! Перетворіть схему реакції на хімічне

рівняння:Al2O3+H2SO4=Al2(SO4)3+H2OВкажіть суму всіх коефіцієнтіва) 8б) 12в) 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Лашкевич Никита.

Ответ: а) 8

Объяснение:

Al2O3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O

Сума всіх коефіцієнтів дорівнює 1+3+1+3 = 8