Розрахуйте масову частку цукру в розчині, якщо 35 грам цукру розчинили в 180 грам води


Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Анастасия.

W=m(цукру)*100/m(розчину)

W=35*100/180=19,4

м(в-ва)=35

м(розч)=35+180=215

W=м(в-ва)/м(розч)*100=35/215*100=16,27